LifeSize Icon Flex

LifeSize Icon Flex  Je to Vaše stretnutie - Vy si vyberte aplikáciu V LifeSize vedia, že je tu lepší spôsob, ako mať výnimočný zážitok zo stretnutia, pretože strávili viac ako desať rokov tým, ako ho zdokonaľovať.
LifeSize Icon Flex

LifeSize Icon 400

LifeSize Icon 400 Rozšírenie zážitku zo spojenia Od svojho vzniku, video konferenčné systémy boli predovšetkým určené pre veľké stretnutia. Dnes je omnoho častejšie využitie video konferenčných systémov malými tímami alebo skupinami.  
LifeSize Icon 400

Batériový manažment

GENEREX BACS™ batériový manažment GENEREX BACS™ je najúspešnejší systém manažmentu batérií na trhu UPS systémov. BACS je bátériový manažment systém, nie iba monitoring! BACS™ je cenovo efektívny manažment systém, ktorý zvyšuje spoľahlivosť batérií a UPS systémov a predĺžuje životnosť batérií.
Batériový manažment

LifeSize Icon 800

LifeSize Icon 800  LifeSize Icon 800 Vám ponúka najvyššie komunikačné zážitky a skúsenosti vo veľkých konferenčných priestoroch. Systém je navrhnutý tak, aby radikálne zjednodušil video konferencie.
LifeSize Icon 800

LifeSize Camera S

Camera S  LifeSize Camera S prináša vysokú kvalitu obrazu v širokom rozsahu svetelných podmienok, vrátane pri zníženej hladine osvetlenia prostredia.
LifeSize Camera S

LifeSize UVC ClearSea

LifeSize UVC ClearSea prináša silu Smart™ Video konferencie do vášho PC, Mac alebo viac ako 50 mobilných zariadení jednoducho a bezpečne cez flexibilné riešenie, ktoré je možné škálovať podľa aktuálnej potreby.
LifeSize UVC ClearSea

LifeSize UVC Multipoint

Navrhnuté pre maximálnu flexibilitu a rozsah, LifeSize UVC Multipoint, ktorá je súčasťou LifeSize UVC platformy, je založený na štandardoch pre viac bodové video konferencie a pre realizáciu tzv. on-demand alebo plánovaných videa stretnutí.
LifeSize UVC Multipoint

LifeSize UVC Video Center

Toto samostatné riešenie poskytuje jednak živé ako aj on - demand videá, ktoré sú ľahko prístupné z akéhokoľvek miesta pre stovky, dokonca tisíce divákov.
LifeSize UVC Video Center

LifeSize UVC Manager

Inteligentné automatizované nástroje, ako sú Smart Scheduler a Automatic Call Establishment Vás oslobodia od ručného plánovania, konfigurácie a obnovy systému. Náš systém manažmentu video konferencií Vás zasa bude informovať o on-the-go e-mail upozorneniach a grafických správach, zatiaľ čo ďalšie nástroje správy Vám poskytujú štatistické údaje a postrehy pre presné sledovanie návratnosti investícií.
LifeSize UVC Manager

Služby

Poskytovaním služieb, ako sú dizajn, integrácia a podpora riešení
na báze moderných technológií a aplikácií sme pomohli rozvíjať biznis už mnohým našim zákazníkom.

Audio vizuálna integrácia pokrýva všetky činnosti a služby spojené s integráciou audio vizuálnych a riadiacich systémov do rokovacích alebo školiacich miestností. Audio vizuálne a riadiace systémy dodávajú zákazníkom výhody jednoduchého ovládania a poskytujú užívateľom prehľad, istotu a komfort využitia rôznych systémov ako pri lokálnych, tak aj video komunikačných  stretnutiach alebo školenia.
Hlasová a video komunikácia prešla dynamickým vývojom a dnes predstavuje prevažne úroveň kvality vysokého rozlíšenia obrazu až do 1920 x 1080 bodov pri 30/60 snímkoch za sekundu, kvalita zvuku v pásme až do 22kHz. Kľúčom nášho úspechu v tejto oblasti sú špičkové technológie, ktoré predstavujú najvyššiu kvalitu na trhu hlasových a video komunikačných riešení.
Riadenie, synchronizovanie a monitorovanie prevádzky komunikačných sietí rôznych štruktúr alebo jednotlivých samostatných systémov patrí ku kľúčovým procesom ich optimálneho využitia a plánovaného rozvoja. Ponúkané riešenia monitorovania a manažmentu sú postavené na známych a univerzálnych platformách pre monitorovanie a správu protokolmi SNMP, HTTP a podobne.
Komunikačné siete sú základom pre prenos dát a informácií rôznych komunikačných, monitorovacích a riadiacich systémov. ViaNet preto rozvíja a uchováva potrebné know-how v oblasti networkingu a ponúka riešenia prenosových a komunikačných sietí na báze rôznych prenosových protokolov ako sú IP, SDH, PDH a podobne. Produkty strategických partnerov ako sú Juniper Networks, MOXA alebo Cisco sú základom našich moderných a technologicky vyspelých riešení.
Záložné zdroje napájania sú významným prvkom tam, kde nepretržitá prevádzka 24/7 je kľúčovým faktorom pre biznis. Spoľahlivé záložné napájanie, schopné pokryť výpadky dodávok elektrickej energie z centrálny rozvodov býva nutnosťou rovnako, ako nepretržité monitorovanie a riadenie systémov. Riešenia záložných zdrojov napájania vyžadujú znalosti komunikačných systémov, programovania, ale aj znalosti o elektrických a energetických rozvodov.

LifeSize Icon Flex

LifeSize Icon 400

LifeSize Icon 600

LifeSize 220 Series

NEC Video Wall

GENEREX BACS™

Produkty a riešenia

Hlavné produkty a riešenia sú starostlivo volené tak, aby sme splnili
zvolenú stratégiu a ciele našej spoločnosti.

 • Batériový manažment

  MORE
 • CMC monitorovanie a ovládanie

  MORE
 • Multimediálna katedra

  MORE
 • Riadenie audia a videa

  MORE
 • SNMPc sieťový manažment

  MORE
 • Streaming a nahrávací hardvér

  MORE
 • ViaNet WebVIEW

  MORE
 • Video komunikačné systémy

  MORE
 • Video UVC Platforma

  MORE

Poslaním našej spoločnosti je zlepšovať a podporovať Váš biznis.

Toto poslanie sa snažime napĺňať poskytovaním kvalitných služieb, ako sú dizajn, integrácia a podpora audiovizuálnych, komunikačných a informačných riešení na báze moderných technológií a aplikácií.

Snažíme sa vytvárať výkonné, ale pritom užívateľsky priateľské riešenia, prispôsobené ich užívateľom a prostrediu nasadenia. Spoločnosť ViaNet, s.r.o vznikla s cieľom poskytovať zákazníkom riešenia na vysokej profesionálnej úrovni s následnou zodpovednou a dlhodobou podporou. Náš tím disponuje potrebnými odbornými znalosťami a dlhoročnými skúsenosti v oblasti pôsobnosti. Práve kvalita tímu je garanciou naplnenia nášho poslania a cieľov spoločnosti.

Pre zákazníkov zabezpečujeme dizajn, projektovanie a dodávky vyspelých technológií a produktov. Poskytujeme inštalačné a konfiguračné práce. Programujem vlastné aplikácie a riadiaci softvér. Garanciou kvality je naša spolupráca so strategickými partnermi. Samozrejmosťou je poskytujeme plnej podpory na úrovni štandardných záručných a servisných podmienok. V prípade požiadaviek ponúkame nadštandardnú podporu na úrovni nepretržitej 24/7 telefonickej podpory s možnosťou zásahov na požadovaných miestach priamo u našich zákazníkov.

✿ 

Pôsobenie spoločnosti je prevažne na Slovenskom trhu pre zákazníkom rôznych úrovní a veľkostí. Môžeme sa pochváliť referenciami od malých zákazníkov, cez stredné a veľké podniky. Naše riešenia nájdete vo všetkých segmentoch trhu ako sú malé a stredné podniky, nadnárodné korporácie, verejná správa, zdravotníctvo, školstvo, súdnictvo či finančný sektor alebo tiež internetoví poskytovatelia a telekomunikačný operátori.

Strategickí partneri

Garanciou kvality našich riešení je spolupráca so strategickými partnermi,
ktorí sú lídrami vo svojej oblasti pôsobenia.

Kontaktný formulár

Ďakujeme Vám za návštevu našej stránky. V prípade otázok prosím neváhajte obráťiť sa na nás prostredníctvom kontaktného formulára nižšie alebo e-mailom na našu uvedenú adresu.

Kontaktné údaje

ViaNet, s.r.o.
Rampová 4
040 01 Košice
Slovak Republic
Telefón: +421 905 349 422
            +421 907 827 805
Mailto: info(zavináč)vianet.sk
Video: video.vianet.sk
Identifikačné údaje
IČO: 36607673
DIČ: 2022184703
IČ DPH: SK2022184703
OR Okresného súdu Košice I
Oddiel: Sro, Vložka číslo: 18167/V